Cennik prowadzenia kampanii Google AdWords

Sprawdź ceny przykładowych pakietów prowadzenia kampanii linków sponsorowanych w Google AdWords lub skorzystaj z naszego kalkulatora prowizji, by sprawdzić koszty w zależności od planowanego miesięcznego budżetu.

Pakiet Mini

Koszt obsługi:

100 zł

cena za obsługę
przy budżecie 300 zł

Pakiet Standard

Koszt obsługi:

200 zł

cena za obsługę
przy budżecie 700 zł

Pakiet Premium

Koszt obsługi:

400 zł

cena za obsługę
przy budżecie 1500 zł


Jesteśmy Agencją ze statusem Partnera Google

Kalkulator opłaty za prowadzenie konta Google AdWords

Jeżeli chcesz sprawdzić ile zapłacisz za prowadzenie przez nas Twoich kampanii AdWords skorzystaj z poniższego kalkulatora.
Wystarczy, że podasz kwotę Twojego miesięcznego budżetu reklamowego na kliknięcia.

Ile planujesz miesięcznie przeznaczyć
na reklamę w Google
?

 

 

Koszty prowadzenia kampanii AdWords
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące kosztów związanych z prowadzeniem i rozliczaniem kampanii Google AdWords. Jeżeli nie znajdziesz tu odpowiedzi na Twoje pytanie zachęcamy do skontaktowania się z nami. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci zrozumieć wszelkie kwestie związane z kosztami związanymi z AdWords.

Ile kosztuje kampania AdWords?

Na Twoje kampanie reklamowe w Google AdWords możesz przeznaczyć dowolną kwotę, a wydatki kontrolujesz określając dzienny budżet kampanii.

Jeżeli nie wiesz czy kampania linków sponsorowanych sprawdzi się w Twoim przypadku możesz rozpocząć z mniejszym budżetem dziennym.

Budżet kampanii możemy na Twoją prośbę w każdej chwili zwiększyć lub zmniejszyć - w zależności od skuteczności kampanii oraz Twoich oczekiwań.

Jeżeli nie wiesz z jakim budżetem rozpocząć chętnie doradzimy Ci w tym zakresie - wystarczy, że prześlesz nam adres strony WWW oraz listę słów i fraz, na które chcesz się reklamować.

W jaki sposób naliczamy opłatę za prowadzenie kampanii AdWords?

Za prowadzenie i optymalizację kampanii AdWords w imieniu naszych Klientów pobieramy opłatę uzależnioną od wydatków na koncie w poprzednim miesiącu rozliczeniowym. Minimalna wartość tej opłaty wynosi 100zł netto/miesięcznie (standardowa cena nie uwzględniająca aktualnych promocji i rabatów).

Dzięki takiej formie rozliczenia dzienny budżet kampanii może być elastyczny i zmieniany dowolną ilość razy w miesiącu. Nie wymagamy określenia z góry budżetów miesięcznych oraz minimalnych wpłat na konto AdWords.

W jaki sposób następuje wpłata na kampanię i rozliczenie wpłat?

Klient dokonuje płatności samodzielnie na indywidualny numer rachunku bankowego przypisany do konta AdWords. Istnieje również możliwość dokonywania płatności kartą kredytową. Faktury za koszty związane bezpośrednio z kampanią AdWords wystawiane są przez firmę Google i są dostępne do pobrania po zalogowaniu do panelu AdWords w terminie do 5 dni po zakończeniu poprzedniego miesiąca rozliczeniowego. Klient zobowiązany jest do samodzielnego rozliczenia podatku VAT.

Jeżeli nie wiesz jak pobrać fakturę z konta AdWords nie musisz się martwić - pomożemy Ci w odnalezieniu i pobraniu faktury z Twojego konta Google AdWords.