Cennik kampanii reklamowych Google AdWords

Cennik prezentuje ceny za prowadzenie kampanii Google AdWords dla przykładowych wysokości budżetów miesięcznych. Jeżeli planujesz inny budżet reklamowy skorzystaj z kalkulatora » Jeżeli nie wiesz jaki budżet wybrać przeczytaj nasz poradnik Ile kosztują linki sponsorowane w Google?

Pakiet Mini

Obsługa kampanii:

100 zł

Wpłata na kliknięcia: 300 zł

Pakiet Standard

Obsługa kampanii:

200 zł

Wpłata na kliknięcia: 1000 zł

Pakiet Premium

Obsługa kampanii:

500 zł

Wpłata na kliknięcia: 2500 zł

Kalkulator prowizji za prowadzenie AdWords

Korzystając z poniższego kalkulatora możesz wstępnie oszacować ile zapłacisz za prowadzenie przez nas Twoich kampanii AdWords.
Wystarczy, że podasz kwotę Twojego miesięcznego budżetu reklamowego na kliknięcia, a kalkulator obliczy koszt prowizji.

Ile planujesz miesięcznie przeznaczyć
na reklamę w Google
?

 zł 


Jesteśmy Agencją ze statusem Partnera Google
 

Masz pytania? Chcesz reklamować się w Google?

Wyślij formularz kontaktowy

lub zadzwoń do nas:

71 30-70-610

Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą Ci przeanalizować Twoje potrzeby! 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące kosztów związanych z prowadzeniem i rozliczaniem kampanii Google AdWords. Jeżeli nie znajdziesz tu odpowiedzi na Twoje pytanie zachęcamy do skontaktowania się z nami. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci zrozumieć wszelkie kwestie związane z kosztami związanymi z AdWords.

Ile kosztuje kampania AdWords?

Na Twoje kampanie reklamowe w Google AdWords możesz przeznaczyć dowolną kwotę, a wydatki kontrolujesz określając dzienny budżet kampanii.

Jeżeli nie wiesz czy kampania linków sponsorowanych sprawdzi się w Twoim przypadku możesz rozpocząć z mniejszym budżetem dziennym.

Budżet kampanii możemy na Twoją prośbę w każdej chwili zwiększyć lub zmniejszyć - w zależności od skuteczności kampanii oraz Twoich oczekiwań.

Jeżeli nie wiesz z jakim budżetem rozpocząć chętnie doradzimy Ci w tym zakresie - wystarczy, że prześlesz nam adres strony WWW oraz listę słów i fraz, na które chcesz się reklamować.

W jaki sposób naliczamy opłatę za prowadzenie kampanii AdWords?

Za prowadzenie i optymalizację kampanii AdWords w imieniu naszych Klientów pobieramy opłatę uzależnioną od wydatków na koncie w poprzednim miesiącu rozliczeniowym. Minimalna wartość tej opłaty wynosi 100zł netto/miesięcznie (standardowa cena nie uwzględniająca aktualnych promocji i rabatów).

Dzięki takiej formie rozliczenia dzienny budżet kampanii może być elastyczny i zmieniany dowolną ilość razy w miesiącu. Nie wymagamy określenia z góry budżetów miesięcznych oraz minimalnych wpłat na konto AdWords.

W jaki sposób następuje wpłata na kampanię i rozliczenie wpłat?

Klient dokonuje płatności samodzielnie na indywidualny numer rachunku bankowego przypisany do konta AdWords. Istnieje również możliwość dokonywania płatności kartą kredytową. Faktury za koszty związane bezpośrednio z kampanią AdWords wystawiane są przez firmę Google i są dostępne do pobrania po zalogowaniu do panelu AdWords w terminie do 5 dni po zakończeniu poprzedniego miesiąca rozliczeniowego. Klient zobowiązany jest do samodzielnego rozliczenia podatku VAT.

Jeżeli nie wiesz jak pobrać fakturę z konta AdWords nie musisz się martwić - pomożemy Ci w odnalezieniu i pobraniu faktury z Twojego konta Google AdWords.