O nas

Jesteśmy agencją świadczącą swoje usługi w zakresie marketingu i reklamy w internecie nieprzerwanie od 2005 roku.

Dzięki doświadczeniu nie tylko w zakresie kampanii Google Ads, ale również analityki internetowej oraz tworzenia stron WWW możemy świadczyć naszym Klientom kompleksowe usługi w zakresie promocji w sieci.

Od początku naszej działalności w zakresie prowadzenia kampanii Google Ads zaufało nam setki klientów z terenu całego kraju, w tym bardzo wiele firm świadczących swoje usługi lokalnie na terenie Wrocławia, a także klienci międzynarodowi.

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu wszelkiego typu kampanii Google Ads specjalizując się w kampaniach w wyszukiwarce Google (reklamy tekstowe i produktowe w tym Performance Max).

Wśród naszych klientów są zarówno małe lokalne firmy z terenu Wrocławia inwestujące w reklamę nieduże środki jak i większe firmy o zasięgu międzynarodowym, których budżety reklamowe często przekraczają dziesiątki tysięcy.

Do współpracy zapraszamy wszystkie firmy, które chcą skutecznie reklamować się w Google, zarówno te, które dopiero zaczynają swoja przygodę z marketingiem sieciowym jak również te, które z jakichś przyczyn są niezadowolone z bieżącej obsługi lub same prowadziły swoje kampanie w Google bez większych sukcesów.

Warunki współpracy, jakie oferujemy naszym klientom są bardzo elastyczne i atrakcyjne cenowo. Nie wymagamy podpisywania umów terminowych, a w razie braku zadowalających rezultatów każdy może w dowolnej chwili zrezygnować.

Dlatego jeżeli zastanawiasz się nad uruchomieniem kampanii reklamowej w Google koniecznie się z nami skontaktuj już dziś!