Tomasz Ciepłucha - Certyfikowany Trener Google AdWords

Cześć, nazywam się Tomasz Ciepłucha i jestem Certyfikowanym Trenerem Google AdWords!

Tomasz Ciepłucha - Certyfikowany Trener AdWords

Tajniki marketingu internetowego zgłębiam już od 2005 roku i chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na Oficjalnym Forum Reklamodawców Google, gdzie obecnie mam status Wschodzącej Gwiazdy, oraz na organizowanych przeze mnie szkoleniach z zakresu Google AdWords i Google Analytics. Posiadam komplet certyfikatów Google AdWords i Analytics.

Specjalizuję się w zakresie prowadzenia skutecznych kampanii reklamowych w wyszukiwarce Google dla małych i średnich firm działających głównie na rynkach lokalnych.  Najważniejsze dla mnie są ciągły rozwój i poszukiwanie nowych, lepszych i bardziej skutecznych metod promocji.

Bardzo dużą uwagę przywiązuję do pomiaru skuteczności prowadzonych działań marketingowych dlatego praca z takimi narzędziami jak Google Analytics i Google Tag Manager towarzyszy mi niemalże na co dzień.

Pasjonują mnie wyzwania i rozwiązywanie problemów, a dzięki swojej wszechstronności, dociekliwości i ciągłemu rozwojowi nie ma dla mnie barier nie do pokonania.

Jeżeli myślisz o rozwoju w zakresie marketingu on-line, chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, szukasz pracy jako marketer lub po prostu tak jak ja - chcesz się ciągle rozwijać i doskonalić - zapraszam do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Google+ Dodaj mnie do kręgów na Google+

YouTube Zasubskrybuj mój kanał na YouTube!

Chcesz porozmawiać o szkoleniach lub współpracy?

Wyślij wiadomość e-mail

lub zadzwoń teraz:

602-529-691

Certyfikowany Trener AdWords
sprawdź mój profil na stronie trenerów Google

Certyfikaty Google AdWords i Google Analytics