Skrypty AdWords

Eksport danych o składowych wyniku jakości słów kluczowych na koncie AdWords

Skrypty AdWords nie muszą być skomplikowane. Dowodzi tego poniższy skrypt, który zawiera dosłownie trzy linijki kodu, a pozwala błyskawicznie wyeksportować do arkuszy Google dane o składowych wyników jakości słów kluczowych na koncie AdWords. Sprawdź, jakie to proste!

Jak rozpocząć pracę ze skryptami AdWords

Skrypty AdWords dają Ci niemal takie możliwości jak AdWords API i nie wymagają specjalistycznej wiedzy programistycznej i dodatkowych zasobów. Możesz zacząć pracę ze skryptami niemal od razu i uruchomić swój pierwszy skrypt w mniej niż 5 minut. Sprawdź jak to zrobić i poznaj Skrypty AdWords.

Wstrzymywanie wszystkich kampanii na koncie po osiągnięciu limitu wydatków od określonej daty

Ten skrypt pozwoli Ci na automatyczne sprawdzanie poziomu wydatków wszystkich kampanii na koncie AdWords od określonej daty początkowej do dnia dzisiejszego i wstrzymanie wszystkich kampanii, gdy wydatki osiągną określony przez Ciebie pułap. 

Wstrzymywanie kampanii AdWords po osiągnięciu limitu wydatków w danym miesiącu

Jak automatycznie wstrzymywać kampanie AdWords po wydaniu określonej kwoty od początku miesiąca? W przypadku pojedynczej kampanii  możemy użyć reguł automatycznych, jednak gdy mamy bardziej rozbudowane konto, wiele kampanii i budżetów sprawa się komplikuje. Z pomocą przychodzą nam jednak skrypty AdWords.