Dostęp do wielu kont AdWords na jednym adresie email bez MCK


Ilość ocen: 1281 Średnia ocena: 4.85/5

Od teraz można zapraszać do współdzielenia konta AdWords również użytkowników, którzy posiadają już konto AdWords na swoim adresie email. 

Do doskonała wiadomość dla wielu użytkowników, gdyż do tej pory zaproszenia do współdzielenia konta można było wysłać jedynie na "wolne" adresy email. Dla wielu osób było to niezrozumiałe i przysparzało wielu problemów organizacyjnych.

Firma Google postanowiła jednak w tym względzie coś zmienić i wyjść na przeciw oczekiwaniom użytkowników. Teraz można zapraszać do współdzielenia konta dowolnego użytkownika bez względu na to, czy adres email z którego korzysta jest już przypisany do konta Google AdWords, czy nie.

Po wysłaniu zaproszenia odbiorca musi je oczywiście zaakceptować i w trakcie logowania na konto AdWords pojawia się monit o wybór konta AdWords, z którego chcemy aktualnie korzystać.

Aktualne konto robocze możemy w każdej chwili zmienić poprzez kliknięcie na swój login w prawym górnym rogu ekranu i wybór innego konta, do którego mamy dostęp.

Masz pytania? Chcesz skorzystać z naszych usług?

Wyślij formularz kontaktowy

lub zadzwoń do nas:

602-529-691

Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą Ci przeanalizować Twoje potrzeby!

Opublikowane przez:

O autorze

Tomasz Ciepłucha

Cześć, nazywam się Tomasz Ciepłucha i jestem Certyfikowanym specjalistą Google Ads i Analytics oraz ekspertem na forum reklamodawców Google.

Jeżeli szukasz pomocy w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych Google Ads, konfiguracji lub wdrożenia Google Analytics oraz wdrożeń z zakresu GTM (Menedżera Tagów Google) to zapraszam do kontaktu ze mną!

YouTube Zasubskrybuj mój kanał na YouTube!